Експерти назвали 5 помилок при використанні рушників

Експерти назвали 5 помилок, які господині часто допускають при використанні рушників. Деякі з них можуть негативно відбитися на здоров’ї.

Рушники

Вологе і тепле середовище – це рай для бактерій. Волога добре тримається в рушник, тому патогенні мікроорганізми можуть знайти тут майже ідеальні умови. Для захисту організму просто слід часто міняти рушники, мінімум раз на тиждень.

Якщо витирати рушником волосся майже до повного висихання, незабаром з’являться посічені кінці. Вологі локони вразливі і швидко ламаються, тому їх можна тільки злегка промокнути. Не варто сильно терти обличчя, так як порушиться захисний шар. В результаті на шкірі з’явиться роздратування. Для кожної частини тіла має бути окремий рушник. В іншому випадку високий ризик розносу бактерій.

Експерти радять правильно прати рушники. По-перше, потрібно використовувати кондиціонер для білизни, що робить його більш м’яким. По-друге, при машинному пранні варто поставити режим, що нагріває воду до 95 градусів. Тільки при цій температурі мікроорганізми гинуть.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *