Експерти назвали симптоми цукрового діабету, які часто не викликають занепокоєння

Як показує практика, у багатьох людей цукровий діабет довгий час розвивається непомітно. При цьому можуть бути симптоми, але хворі просто не пов’язують їх з діабетом.

Діабет

Фахівці The Global Diabetes Community розповіли про поширені симптоми цукрового діабету, які часто з’являються під час розвитку захворювання, але багато хворі приймають їх за безпечні стану або взагалі не звертають уваги.

Одним з найпоширеніших ранніх симптомів діабету є постійна втома. Вона пов’язана з тим, що виникає дисбаланс між кількістю глюкози та інсуліну. Тому така втома не проходить після відпочинку і навіть тривалий сон може не принести енергію.

Ще один поширений симптом – постійна спрага і сухість у роті. На цей симптом багато хто просто не звертають уваги, вважаючи, що жага викликана спекою, навантаженнями, їжею або іншими факторами.

Тривогу повинен викликати неконтрольований апетит. Ця проблема знайома багатьом людям, що страждають від різних захворювань – від порушень гормонального фону до ожиріння. Проте, так може проявляти себе і цукровий діабет.

Серед симптомів, які найчастіше викликають занепокоєння виявилися погане загоєння ран і порушення сну. Фахівці вважають, що це пов’язано з тим, що безсоння і незагойні рани доставляють більше клопоту пацієнтам, ніж менш помітні симптоми на зразок спраги або нападів переїдання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *