Експерти назвали п’ять звичок, що знижують ризик розвитку деменції

Експерти назвали п’ять повсякденних звичок, завдяки яким можна знизити ризик розвитку деменції. За оцінками ВООЗ, до 2050 року кількість пацієнтів з порушенням когнітивних функцій може зрости до більш ніж 131 млн осіб.

Старече недоумство

Однією з форм недоумства виступає хвороба Альцгеймера. Співробітники центру Penn Memory Center відзначають, що ризик її розвитку вище у тих, хто зловживає спиртним. Вживання більше однієї порції міцних напоїв в день створює загрозу для здоров’я. Також допомагати в мінімізуванні ризику деменції допомагають заняття спортом.

Малорухливість має зв’язок з хворобами серцево-судинної системи, а ті, в свою чергу, підвищують ймовірність недоумства. При цьому важливо не перевищувати рекомендований рівень навантаження, що залежить від того, в якій формі людина знаходиться.

Відмова від куріння дозволить захиститися від деменції в майбутньому, також тютюн провокує розвиток ряду інших проблем зі здоров’ям, в тому числі раку, стаючи фактором передчасної смерті.

Для захисту себе від недоумства рекомендовано стежити за своїм раціоном і підтримувати вагу в нормі, не допускаючи ожиріння.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *