Експерти назвали п’ять доступних продуктів для оздоровлення нирок

Експерти в області харчування закликали підтримувати здоров’я нирок за допомогою їжі. Вони назвали п’ять доступних продуктів, при регулярному вживанні яких ймовірність проблем з цим парним органом знизиться.

Вода з лимоном

Нирки в організмі людини виконують функцію своєрідного фільтра, який бере участь в процесі виведення шкідливих речовин. У Корейській асоціації урологів радять регулярно приймати лимонний сік. У ньому містяться цитрати, що позбавляють від надлишку кальцію. В результаті зменшується ймовірність утворення каменів в нирках.

Члени Американського товариства нефрологів рекомендують щодня вживати яблука. Згідно медичної статистики, любителі цих плодів на 45% рідше страждають хворобами нирок. Захищає парний орган пектин, що міститься в яблуках. Ця клітковина регулює рівень холестерину і глюкози в крові. Користь надасть гречка за рахунок білка, мінералів і вітамінів групи B. Завдяки дослідженням на тваринах з’ясувалося, що ця крупа відновлює пошкоджені нирки при діабеті.

Імбир захищає парний орган від порушень функціонування, викликаних надмірною кількістю фруктози. Корінь рослини знімає запалення і підтримує нормальну роботу нирок.

У списку продуктів для оздоровлення числяться білокачанна, брюссельська, китайська і кольорова капуста. До складу цих рослин входять корисні залізо, селен, мідь, цинк, марганець. При регулярному вживанні капусти зменшується ризик розвитку раку нирок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *