Експерти назвали прості способи боротьби з передчасною еякуляцією

Італійські експерти розповіли, які прості способи можуть допомогти боротися з передчасною еякуляцією. Серед можливостей рішенням проблеми: вправи Кегеля.

Імпотенція

За словами фахівців, чоловіки з даною проблемою найчастіше не звертаються за медичною допомогою, що не тільки не покращує стан справ, але і погіршує ситуацію. В свою чергу це призводить до серйозних проблем не тільки в інтимному житті, але і з боку відносин.

Немедикаментозна терапія забезпечує ретельне вивчення психологічних причин, тісно пов’язаних з передчасною еякуляцією. Наприклад, якщо представник сильної статі навчиться розуміти своє тіло, то зможе контролювати еякуляції стимул. Це робиться за допомогою ряду технік або фізичних вправ, які дозволяють набути впевненості і розслабитися.

Техніка стиснення забезпечує серію дій, які виконуються на голівці статевого члена під час фази ерекції. Суть полягає в уловлюванні моменту оргазму, який насувається. Найкращим рішенням є залучення постійного партнера. Техніка зупинки і запуску в свою чергу включає в себе серію переривань в момент максимального збудження, щоб навчити чоловіка сприймати момент еякуляції і, таким чином, послабити психічне занепокоєння, яке може викликати дисфункцію. Вивчення відбувається через ряд кроків при активній співпраці партнера, переходячи від маніпуляцій до проникнення до найглибших позицій.

Вправи Кегеля названі на честь їх винахідника, їх метою є зміцнення лобково-куприкового м’язу, який вважається найбільш важливим для сім’явипорскування. Вони довели свою ефективність часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *