Експерти назвали продукти, які пригнічують почуття голоду

Продукти, що пригнічують відчуття голоду, знизять ймовірність розвитку ожиріння. Експерти назвали їжу, яка швидко наситить організм, пише німецьке видання Freundin.

яблука

У список потрапив мигдаль, що забезпечує людину магнієм і антиоксидантами. Їстівні ядра рослини наситять організм життєво необхідними речовинами. Яблука позбавлять від голоду, шляхом стабілізації рівня глюкози в організмі. Відомо, що імбир пригнічує апетит за рахунок впливу на рецептори смаку.

Для зниження апетиту рекомендується вживати чай або настоянку з коренем цієї рослини. При регулярному прийомі такого напою зміцнюється імунітет, знижується ризик розвитку вірусних інфекцій восени і взимку. Вгамують голод насіння льону, змішані з йогуртом або салатом. Вони забезпечують організм омега-3 кислотами і викликають ефект «переповненого шлунка». Відзначимо, насіння льону розбухають при попаданні в кишковий тракт.

Вгамують голод на три-п’ять годин зварені круто яйця. Даний продукт рекомендується вживати вранці, в цьому випадку організм насититься до обіду. Знизить надмірний апетит кави, але пити його потрібно без цукру і вершків. В ході дослідження, проведеного вченими з Університету Копенгагена, стала відома користь чорного шоколаду для боротьби із залежністю від солодкої, солоної і жирної їжі. Крім того, наситять організм і помідори, які на 90% складаються з води. Томати дозволяється вживати кілограмами без шкоди для фігури.

Таким чином, доведено наявність продуктів харчування, які забезпечують організм необхідними корисними речовинами. При цьому вони не сприяють утворенню надлишкової маси тіла людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *