Експерти назвали продукти, які не можна заморожувати

Експерти назвали продукти, які не можна заморожувати і довго зберігати в холодильнику. Справа в тому, що вони можуть втратити свою консистенцію, смак або стати джерелом розмноження бактерій.

Заморожені ягоди

Будь-які фрукти і овочі з високим вмістом води не варто піддавати заморожуванню, так як вони після відтавання стають м’якими. Дані продукти краще зберігати в холодильнику в цілому вигляді. Якщо зробити з томатів, огірків і цукіні пюре, то можна говорити про заморожування.

Майонез, сметана, сир, йогурт можна заморозити, якщо вони необхідні для приготування інших страв. Якщо мова йде про звичайне вживання молочних продуктів, то після відтавання вони змінять консистенцію, наприклад, сири стають сухими.

У сирій картоплі при замерзанні утворюються крижані кристали, що розм’якшують її консистенцію. Краще зберігати продукт в паперовому пакеті, прибраному в темне місце. Сирі яєчні жовтки і білки в морозильній камері розриваються на клітинному рівні і починають повільно гнити. Варені яйця теж краще їсти відразу, а не залишати на зберігання.

Рубане м’ясо, ковбаси, м’ясо на грилі або жирну рибу можна легко заморозити, але все ж слід звернути увагу на дату зберігання. Дані продукти в морозильній камері можуть набувати неприємного смаку. Якщо бактерії вже сформувалися, вони швидко розмножуються після відтавання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *