Експерти назвали кращі способи для зменшення ризику виникнення мігрені

Профільні експерти назвали найбільш оптимальні способи, що дозволяють зменшити ризик виникнення мігрені. Цей стан супроводжується сильними головними болями в певній зоні голови.

Мігрень

Йдеться виключно про натуральні способи, націлені на зменшення загроз виникнення мігрені. На першому місці опинилася рекомендація вживати якомога менше кави і солодких газованих напоїв. У разі якщо людина вже страждає від нападів головного болю, кофеїн необхідно повністю виключити.

Далі йде фізичне навантаження. Заняття спортом провокують викид ендорфінів та інших природних знеболюючих речовин, які досить ефективно зменшують біль. Для зниження ризиків мігрені підійдуть будь-які види спорту, проте визначати їх слід після консультації з лікарем.

На третьому місці знаходиться рекомендація висипатися. Чим менше людина витрачає часу на сон, тим важче протікають напади мігрені. Експерти радять відводити нічному відпочинку не менше 7 годин. Замикає рейтинг боротьба зі стресом. Щоб взяти стан під контроль можна використовувати різні методи, в тому числі йогу, медитацію, піші прогулянки, плавання, ходьбу та інші.

Краще підшукати щось індивідуальне. Як довели вчені, чим менше в житті людини тривожності і інших нервових розладів, тим нижче ризик виникнення мігрені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *