Експерти з харчування розповіли про найбільш корисні продукти для жінок

Фахівці в області харчування радять жінкам включити в свій раціон ряд продуктів – їх вживання покращить їм роботу організму і зовнішність.

Продукти

Перелік найбільш корисних для жінок продуктів був складений дослідниками після того, як вони проаналізували дані численних праць з приводу впливу харчування на жіночий організм, про це повідомляє агентство «ФедералПресс».

Так, в список особливо корисних жінкам фахівці внесли шпинат – його вживання сприяє підтримці м’язової маси, що захищає від старіння, а також добре впливає на жіноче лібідо. Загалом зелені листові овочі – кращі друзі жінок, їх споживання полегшує симптоми ПМС за рахунок комплексу з магнію, кальцію, заліза, вітамінів В і Е.

Також надзвичайно корисна жирна морська риба: завдяки її присутності в меню у жінок поліпшується якість шкіри, поява зморшок затримується, стан нігтів і волосся підвищується у своїй якості.

Не бачать нічого поганого експерти і в тому, щоб жінки час від часу балували себе келихом хорошого червоного вина – це може послужити їм профілактикою депресивних станів.

Для підтримки жіночого здоров’я незамінна чиста питна вода, нагадують фахівці. Достатнє споживання рідини забезпечує нормальне функціонування всіх систем організму, допомагає довше зберігати свіжий вигляд шкіри.

Фрукти, за словами фахівців, є джерелом клітковини – її вживання грає роль профілактики різних видів «жіночого» раку, наприклад, раку матки. З овочів експерти виділяють капусту, особливо броколі, яка приводить в норму гормональний фон і знижує ризик раку молочної залози. Дуже корисна і спаржа – вона допомагає від набряклості і запалень.

Крім того, в меню жінок обов’язково повинні бути харчові джерела білка – нежирне м’ясо, молочні і кисломолочні продукти, бобові. Вони захищають від метаболічних порушень і набору ваги.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *