Експерти з’ясували, як часто потрібно займатися сексом для щастя

При цьому велику роль відіграє мотивування інтимних відносин.

Секс

Шведська асоціація сексуальної освіти вивчила сексуальні звички шведів і виявила, що кожен четвертий займається сексом раз на два місяці або навіть рідше. На думку експертів, це дуже мало для людей, які перебувають у відносинах.

Сексолог Таня Сухініна вивела “золоту середину” інтимних відносин, що свідчить, що у пари все добре.

“Приблизно раз на тиждень – це, схоже, найбільш підходяща частота, якщо брати в середньому. Але найважливіше для здорового сексуального життя, щоб людина займалася сексом з правильних міркувань. Приклади правильних мотивів: бажання провести час захоплююче і осмислено, випробувати почуття близькості, задоволення або навіть пограти. Набагато гірше, якщо людина за допомогою сексу намагається уникнути чогось неприємного – ниття партнера, що випрошує сексу, занепокоєння з приводу того, що у відносинах щось не так, або відчуття, що тебе не люблять”, — пояснює Сухініна.

При цьому сексолог пояснює, що не можна безпосередньо пов’язувати частоту сексу і гармонію у відносинах. Однак відсутність сексу при повному фізичному здоров’ї обох партнерів говорить про віддалення їх один від одного.

Дослідження показало, що пари, в яких присутній регулярний секс, набагато тих, де він епізодичний або відсутній зовсім. Головне тут не вирішувати за допомогою сексу всі виникаючі проблеми у відносинах.

“Можна бути цілком щасливим у відносинах і без частого сексу-або нещасним, незважаючи на те, що ви з партнером постійно займаєтеся сексом. Якщо вам здається, що секс зробить ваші відносини щасливішими, придивіться до цієї ідеї краще. Чому ви так вважаєте? Чи не думаєте ви, скажімо, що більш активне статеве життя дозволить вам менше сваритися? Тоді, може, варто пропрацювати ваші сварки, замість того щоб частіше стрибати в ліжко?”- радить фахівчиня з сексу.

Буває, що люди опиняються в ситуації, коли секс стає черговим способом вирішення всіх проблем. А іноді саме частий секс і створює ті самі проблеми.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *