Експерти Американської спілки харчування назвали 3 можливі причини діабету

Велика кількість вітаміну В12 у їжі, недостатнє вживання овочів і незбалансоване харчування в цілому – ці 3 фактори, на думку американських вчених, можуть спровокувати розвиток діабету другого типу.

Діабет

Проаналізувавши результати декількох масштабних досліджень, фахівці Американського суспільства харчування з’ясували, що саме в раціоні харчування сучасних людей може стати можливою причиною появи діабету. Їх міркування про це опубліковані на сайті Medicalxpres.

Передозування вітаміном В12. Головні джерела вітаміну В12 – це різне м’ясо: яловичина і яловича печінка, баранина, лосось, сардини, тріска. Американські експерти заявили в публікації, що «одним з факторів, який може спровокувати діабет другого типу, є вживання їжі з великою кількістю вітаміну В12».

Вони відзначають, що вітамін В12 є важливим для здоров’я: його недолік сприяє нервозності, депресії, оніміння в ногах і руках, прискорене серцебиття, втоми, агресії або апатії, проблем з пам’яттю. Але «врівноважувати» даний вітамін слід вживанням продуктів з вітамінами В2 і В6 – каш, горіхів, гранатів, апельсинів, житнього хліба.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *