Дієтолог склав перелік корисних для організму доступних продуктів

Дієтолог Антон Поляков назвав перелік найкорисніших для людського організму продуктів. Відповідний ефект мають не тільки фрукти і овочі.

Гречка

Поляков підтвердив корисність каш для здоров’я, оскільки вони здатні допомагати очищенню організму від токсичних речовин. Однак важливо брати до уваги особисті особливості. У деяких, наприклад, має місце непереносимість глютену на тлі відсутності необхідного ферменту.

Слід звертати увагу на генетичну схильність, вік, наявність проблем з роботою шлунково-кишкового тракту і т.д. Дієтолог вважає, що сприятливо впливає на самопочуття гречана каша. З білкової їжі перевагу краще віддавати рибі, в тому числі горбуші, скумбрії і оселедця. Форель або сьомгу поляків не вважає корисними для всіх.

Необхідна наявність в раціоні ягід, до найбільш важливих експерт відносить чорницю, журавлину, а також лохину і малину. Серед горіхів перевагу краще віддавати волоським, пекану, мигдалю і т.д. овочі та зелень теж повинні бути присутніми в повсякденному меню.

Молочні продукти для великої частки громадян є шкідливими. Продукти з молока корови служать алергеном для 20% людей. Чимало і тих, хто страждає від непереносимості лактози.

Джерело: actualnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *