Дієтолог розповів, як підвищити метаболізм за допомогою картоплі

Картопля може допомогти підвищити метаболізм, стверджує німецький лікар-дієтолог з клініки Мальтезер в Бад-Брюккенау Райнер Матейка. Для цього він рекомендує влаштовувати раз на тиждень «картопляний» розвантажувальний день.

Картопля

Підвищення метаболізму сприяє більш активному витрачанню жирів в організмі для виробництва енергії. Завдяки цьому можна втрачати зайву вагу, підтримувати струнку фігуру з віком.

Дієтолог розповів, що підвищити метаболізм можна за допомогою розвантажувальних днів – принаймні, одного на тиждень. Одним з відповідних для цього продуктів фахівець вважає картоплю.

“Перш за все, в такий день важливо відмовитися від свого звичайного харчування, обійтися без ковбаси, сиру, м’яса, солодощів”, – підкреслив дієтолог.

У розвантажувальний день можна вживати відварну картоплю. Цей овоч є чудовим джерелом калію – мінералу, що активізує виведення надлишків рідини з людського організму. Завдяки солям калію активізує метаболізм. Також калій в картоплі підтримує роботу серцевого м’яза. Крім того, овоч багатий вітамінами (С, В6, В2 і В3, Е), макро і мікроелементами (йод, фосфор, сірка, залізо, магній, кобальт, бор, цинк), містить незамінні амінокислоти: лейцин, лізин, фенілаланін, тирозин, валін.

Разом з картоплею, за словами експерта, в розвантажувальний день можна вживати лляну олію. Дуже важливо пити достатньо рідини – води, несолодких чаїв.

Інший варіант розвантажувального дня: овочі в поєднанні з горіховим маслом.

Але дієтолог попередив: при наявності запальних захворювань кишечника практикувати розвантажувальні дні потрібно гранично обережно і тільки після консультації з лікарем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *