Дієтолог розповів про ефективний спосіб знизити холестерин без ліків

Дієтолог Михайло Гінзбург назвав ефективний спосіб, який дозволяє знизити холестерин без ліків. Медик і його колеги повідомили, що 80 відсотків даної речовини виробляються печінкою, інші 20 відсотків надходять в організм з їжею.

Часник і цибуля

Медики розповіли, що холестерин може бути не тільки шкідливим, але і корисним. Даний компонент бере участь в синтезі вітамінів і гормонів, покращуючи стан кровоносних судин. Однак його надлишком вважають понад 5,5 мілімоль на 1 літр, що може завдати шкоди організму.

Холестерин провокує різке збільшення атеросклеротичних бляшок в судинах, стримуючи швидкість кровотоку щодо забезпечення органів кров’ю. У цибулі і часнику містяться біоактивні речовини, які стримують зростання ліпідних утворень і розвиток запальних процесів в кровоносних судинах.

Лікарі в програмі “Про найголовніше” також порадили вживати сушені яблука, тому що їх харчові волокна здатні принести крайню користь і не допустити розвиток атеросклерозу. Близько 75 грамів названих фруктів у висушеному вигляді зменшують рівень холестерину до 15-20 відсотків.

Крім того, медики порекомендували їсти помідори і жирні види риб, які містять омега-3 ненасичені жирні кислоти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *