Дієтолог Олена Знахаренко назвала п’ять правил харчування в літній сезон

Влітку харчування людини має формуватися з урахуванням того, що спека стає підвищеним навантаженням на організм. Лікар-дієтолог поділилася рекомендаціями про правильне літнє харчування.

Харчування в спеку

Їсти менше тваринних жирів. За словами члена Національної асоціації дієтологів і клінічного харчування Олени Знахаренко, в літній сезон необхідно знижувати споживання тваринних жирів. Зокрема, відмовитися від тваринного жиру в колишній кількості доцільно ще й тому, що його засвоєння дає зігріваючий ефект і стимулює потовиділення, а того й іншого літа і так в надлишку.

«Рекомендую влітку переходити на більш легкі види м’яса, птиці, кролика, а також збільшити кількість «рибних» днів і частку споживання рослинних жирів», – поділилася дієтолог.

Менше швидких вуглеводів. Також у літній сезон фахівець радить знизити споживання рафінованого цукру і білої муки – багатих джерел швидких вуглеводів, від яких приростає жирова тканина. Любителям солодкого Олена Знахаренко порекомендувала їсти “більш корисні солодощі” – фрукти і ягоди.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *