Дієтолог назвав продукти, які допомагають заснути

Хороший міцний сон – запорука відмінного самопочуття на наступний день. Відчуваєте труднощі із засипанням? Дієтолог розповів, які продукти допомагають заснути.

Продукти для сну

Продукт 1: жирна риба

Всупереч думці, що жири не можна їсти на ніч, краще жирної рибки на вечерю нічого не придумати. Лосось, оселедець, сардини, інші подібні сорти містять омега-3 жирні кислоти, поживні речовини, що синтезують серотонін, який регулює сон. Постійне поїдання даного продукту перед сном дозволить швидше заснути.

Продукт 2: ківі

Кислий плід корисний для засипання. Дослідження показало: люди, що з’їдали 2 ківі за годину до відбою, засипали на 35% швидше за інших. Продукт позбавляє від недостатнього вироблення “сонного” гормону, здатного спровокувати безсоння при його дефіциті.

Продукт 3: вишня

Ідеально підходить для сну, відпочинку, розслаблення. Випивши склянку кислого вишневого соку на ніч, можна спати міцніше, заснути швидше. Завдяки мелатоніну в складі вишня стає кращим продуктом для швидкого відходу до сну.

Продукт 4: банан

Калій і магній в бананах призводить тіло в сонний стан, допомагає м’язам розслабитися. Також в складі фрукта є триптофан – попередник заспокійливих гормонів серотонін і мелатоніну.

Продукт 5: мигдаль

Горіхи відмінно розслабляють м’язи, хороші в даному властивості кешью, арахіс, але краще за всіх діє мигдаль. Величезна кількість кальцію допомагає заспокоїти тіло, перетворити амінокислоту триптофан в мелатонін. Підсумок – міцний якісний сон.

Продукт 6: ягня

Мало кому подобається їсти м’ясо перед сном. Але ягня діє на організм дивним чином. Всього 50 грамів м’яса дозволять швидше заснути, довше і міцніше спати. Для посилення ефекту можна з’єднати продукт зі складними вуглеводами, наприклад, коричневим рисом.

Продукт 7: кисломолочний сир

Нічого ефективніше, ніж кисломолочний сир, для сну і схуднення одночасно бути не може. Молочка дозволить швидше заснути, вгамувати голод і поліпшити настрій. Багатий на казеїн продукт краще змішати з фруктами типу вишні або банана, щоб поліпшити результат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *