Дієтолог назвав ефективний спосіб знизити холестерин без ліків

Дієтолог Михайло Гінзбург назвав ефективний спосіб, що дозволяє знизити холестерин без ліків. Медик і його колеги пояснили в ефірі, що 80% даної речовини виробляються печінкою, інші 20% надходять в організм з їжею.

Сушені яблука

Група фахівців стала гостями програми “Про найголовніше”. Спілкуючись з ведучим, медики розповіли, що холестерин може бути не тільки шкідливим, але і корисним. Даний компонент бере участь в синтезі вітамінів і гормонів, покращуючи стан кровоносних судин, разом з тим надлишком вважають понад 5,5 мілімоль на 1 л, що може завдати шкоди організму.

Холестерин провокує різке збільшення атеросклеротичних бляшок в судинах, стримуючи швидкість кровотоку щодо забезпечення органів кров’ю. Цибуля і часник містять біоактивні речовини, що стримують ріст ліпідних утворень і розвиток запальних процесів в кровоносних судинах.

Медики рекомендують вживати сушені яблука, так як їх харчові волокна здатні принести крайню користь і не допустити розвиток атеросклерозу. Близько 75 г названих фруктів у висушеному вигляді знижують рівень холестерину до 15-20%, рекомендуються також помідори і жирні види риб, що містять омега-3 ненасичені жирні кислоти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *