Дієтологом перераховані кращі продукти для сніданку

Грецький йогурт, яйця, банани, горіхи та інші оптимально підходящі для сніданку продукти були перераховані британським фахівцем, дієтологом і нутриціологом Ребеккою Трайлен.

Яйця

На порталі Netdoctor дієтологиня розповіла, що яйця є одним з найкращих продуктів, які можна з’їсти на сніданок. Експертка зазначила, що їх споживання ефективно допомагає регулювати рівень цукру в крові, перешкоджає сплескам глюкози, що захищає від сильних нападів голоду і переїдання.

Інший продукт – грецький йогурт – також є прекрасним джерелом білка. Крім того, 100 грамів продукту дають організму 11% рекомендованої добової дози кальцію, 13% вітаміну B12, 6% вітаміну B6.

Горіхи рекомендуються дієтологинею в якості добавки до каші, йогурту, сиру: вони забезпечують організм корисними жирами, клітковиною, антиоксидантами. Включення горіхів в ранковий прийом їжі, за словами фахівця, знижує рівень холестерину, сприяє нормалізації кров’яного тиску і ваги.

Також в список кращих продуктів для сніданку увійшли банани: пектин, який міститься в них корисний для профілактики зростання рівня цукру в крові, служить харчуванням корисним бактеріям кишечника. Крім того, в них багато калію, що допомагає регулювати баланс рідини, що є ключовим фактором підтримки нормального артеріального тиску.

Прекрасно підходить для сніданку авокадо, що дозволяє організму отримати відразу 20 вітамінів відразу, а також вкрай корисні для серцево-судинної системи жирні кислоти.

Також дієтологинею були перераховані зелень, ягоди і насіння, грейпфрути, запечена квасоля.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *