Дієтологи розповіли про небезпеку і причини появи постійного голоду

Дієтологи перерахували причини появи у людини почуття постійного голоду. Вони розповіли, чим це небезпечно, і як можна вирішити дану проблему.

Що повинна їсти жінка

Фахівці рекомендують людям уважніше стежити за власним раціоном. Найчастіше саме неправильне харчування провокує відчуття постійного голоду. Необхідно контролювати вживання вуглеводів. Якщо складних бракує, а простих в надлишку – людина постійно хоче їсти, так як ситості нізвідки взятися. У такому випадку потрібно урізноманітнити харчування і додати в нього такі прості продукти, як картопля і макаронні вироби.

Любителі солодкого стикаються з цією ж проблемою. Розмір порції і частота прийому їжі також грають істотну роль. Нерідко люди просто недоїдають. Дієтологи рекомендують харчуватися тричі на день і при цьому робити 1-2 перекусу між цим. Ті, хто їдять частіше, але роблять порції менше або з’їдають одну велику в день, повинні переглянути цю звичку і сформувати інший режим, якщо через нього постійно хочуть їсти і відчувають дискомфорт. Зазвичай для задоволення потреб в харчуванні в порції їжі повинно міститися 1 000-1 200 калорій.

Окремо слід враховувати стрес і депресію. У цьому стані люди нерідко “заїдають” проблеми, але все одно почуття голоду не йде. В такому випадку необхідно уважніше поставитися до процесу, адже багато хто просто не помічають, що буквально 10-15 хвилин назад перекушували, а тому хочуть їсти знову.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *