Дієтологи розвінчали міф про шкоду хліба і шоколаду

Дієтологи розвінчали міф про шкоду вживання хліба і шоколаду. Експерти кажуть, що ці продукти новомодні дієти забороняють більше за інших, а між тим, вони не так шкідливі як здається.

Шоколад

Дієтологи вважають, що згубнішою за все є установка на обмеження. Коли людина забороняє собі той чи інший продукт бажання його з’їсти стає ще більшим. Як правило, люди відмовляються від ласощів протягом декількох днів, але в результаті обов’язково зриваються. Звичайно, харчуватися тільки хлібом і шоколадом дуже погано, і взагалі необхідно дотримуватися здорового і збалансованого раціону.

Потрібно стежити за вмістом тарілки і розміром порцій, але якщо організму не вистачає тих чи інших мікроелементів він починає посилати змішані сигнали. При цьому може здаватися, що хочеться з’їсти 10 шоколаду, а в реальності потрібні горіхи.

Дієтологи відзначають, якщо людина дотримується дієти, намагається не переїдати, а в один прекрасний день їй захотілося на сніданок скибочку змащеного вершковим маслом хрусткого багета з кавою – не варто відмовлятися собі в задоволенні.

Це ж стосується і декількох шматочків шоколаду ввечері. Подібного виду обмеження лише псують настрій і не дуже добре впливають на здоров’я. До того ж зацикленість на їжі нерідко призводить до розладу харчової поведінки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *