Дієтологи назвали 10 найшкідливіших харчових звичок

Зарубіжні дієтологи представили увазі 10 найшкідливіших харчових звичок, від яких слід якомога швидше відмовитися. Список включає в себе смаження м’яса і приготування їжі з занадто великим або малим вмістом олії.

Смажене

За словами фахівців, обсмажування м’яса призводить до утворення сполук, які запускають окислювальні і запальні процеси в організмі, що збільшує ризик розвитку деяких видів раку. Найпоширеніший винуватець – гриль при високих температурах. Краще перейти на тушкування і варіння, приготування в печі.

Рослинні олії, такі як оливкова, рапсова і соєва, є відмінними джерелами здорових жирів, але і містять велику кількість калорій. Мале їх кількість мінімізує вплив на здоров’я, тому слід дотримуватися баланс.

Поганою харчовою звичкою є і використання тільки одного виду олії для приготування їжі при високих температурах. Для запобігання горіння рекомендується не оливкова, а сафлорова олія.

Не варто нехтувати і терміном придатності продуктів, після зазначеної дати їх слід викидати. Раціон з одними і тими ж продуктами з незмінним способом приготування – погана звичка. Розширення списку харчових виробів дозволяє отримати неоціненну користь для здоров’я.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *