Дієтологи назвали продукти, які прискорюють старіння

Фахівці стверджують, що правильне харчування так само необхідне нашому організму, як заняття спортом і відсутність шкідливих звичок. Більш того, вживаючи в їжу певні продукти ми цілком можемо продовжити собі життя.

Маргарин

Наш спосіб життя – те, як ми їмо, відпочиваємо, працюємо – впливає на тривалість життя на 70%. Про це говорять результати досліджень лікарів. Іспанські дієтологи поділилися, які продукти можуть допомогти нам жити довго і захистять від передчасного старіння.

Найважливіше – дотримуватися дієти. Правильне харчування поряд з відмовою від шкідливих звичок допомагає уповільнювати окислювальний процес в клітинах, сповільнюючи їх старіння. Фахівці радять вживати в їжу якомога більше сезонних овочів і фруктів, вирощених на органічних добривах. Саме ці плоди багаті різноманітними поживними речовинами. Крім фруктів не варто забувати про бобові, а також включати в свій щоденний раціон горіхи, цільнозерновий хліб і молочну продукцію.

Що стосується продуктів, які краще викреслити зі свого раціону, то це картопля фрі, маргарин, а також надмірно солона або солодка їжа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *