Дієтологи назвали корисні продукти, які викликають зростання жиру на животі

Дієтологи назвали деякі корисні продукти, які викликають зростання жиру на животі. Поправитися від здорової їжі можна швидко, заявляють фахівці, якщо не брати до уваги калорійність їжі і не обмежувати порції.

Омега жирні кислоти

Першим продуктом називають авокадо, в ньому присутні ненасичені жирні кислоти, які є ефективним засобом для профілактики хвороб серця і печінки. Один плід містить до 350 ккал, з цієї причини, якщо людина з’їла вдень два авокадо, їй краще відмовитися від вечері. На другій позиції знаходяться горіхи, причому однієї жмені протягом дня досить, так як вони вкрай калорійні. У 100 г волоських горіхів міститься 650 ккал. Швидкому набору ваги може сприяти часте вживання варених або смажених яєць, що мають калорійність 150 одиниць, заявляють дієтологи.

Слід вкрай обережно вживати велику кількість вівсяних пластівців на сніданок з молоком. Те ж відноситься до каш швидкого приготування, в них додають фрукти або ягоди. Фахівці радять не захоплюватися смузі з наповнювачами у вигляді щербета, банана, вершків або морозива через високу калорійність даних продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *