Дієтологи вибрали кращий продукт для зниження тиску

Дієтологи часто задаються питанням, що потрібно їсти, щоб знизити кров’яний тиск. Сьогодні від хвороб, пов’язаних з цією проблемою, страждає безліч людей у ​​всьому світі. Тому вживання продуктів харчування, здатних знизити тиск, життєво необхідно для таких пацієнтів.

Кавун

Серед безлічі продуктів, що позитивно впливають на артеріальний тиск називають кавун. Він приємний на смак і колір, містить безліч корисних речовин, серед яких – L-цитрулін і калій. L-цитрулін допомагає нормалізувати і підтримувати кров’яний тиск шляхом виробництва оксиду азоту – газу, які розслабляє судини і підтримує гнучкість артерій.

Інша корисна речовина, що міститься в кавуні – калій. На думку Американської кардіологічної асоціації, дорослим з підвищеним тиском слід вживати в їжу, продукти багаті калієм, наприклад, помідори або авокадо.

Безсумнівним достоїнством кавуна є і відсутність доданих цукрів, що містяться в напоях і десертах. Саме вживання великої кількості солодощів часто призводить до підвищення тиску. Але від вживання натуральних цукрів такого ефекту немає, що ще раз підкреслює користь кавуна.

Таким чином, страви з кавуна не тільки володіють привабливими смаковими якостями, але і приносять користь здоров’ю. Кавун добре піддається заморожуванню, тому готувати страви з нього можна не тільки влітку, а й взимку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *