Дієтологиня розвінчала міф про користь чаю для схуднення

Напої, виготовлені з рослинної сировини, і пропоновані покупцям в якості чаю для схуднення, можуть впливати на відчуття голоду, заспокоювати або тонізувати нервову систему, але їх систематичне вживання не дозволить позбутися зайвої ваги. Про це розповіла дієтологиня Антоніна Стародубова.

Чай

“Найчастіше до складу такої продукції включені найрізноманітніші компоненти рослинного походження, які мають виражену проносну і сечогінну дію. Вони також можуть надавати тонізуючу і заспокійливу дію. До складу напою також можуть бути включені окремі компоненти, які дозволяють знизити відчуття голоду”, – зазначила фахівчиня. При цьому Стародубова підкреслила, що, купуючи подібний продукт в аптеці, людина повинна розуміти, що він є лише допоміжним засобом, який саме по собі не може привести до зниження зайвої ваги.

Медик також застерегла від безконтрольного вживання подібних напоїв, зазначивши, що такий підхід загрожує негативними наслідками для здоров’я. “Безконтрольне і часте вживання таких чаїв, може спровокувати порушення водно-електролітного балансу, недолік різного роду мінералів і вітамінів, А також функціональні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту і проблеми з боку ЦНС”, – додала фахівчиня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *