Дієтологиня назвала способи відновити організм після багатомісячного карантину

Правильно відновитися після декількох місяців карантину і самоізоляції допоможе повноцінне харчування, відмова від вживання алкогольних напоїв і прогулянки пішки. Такими рекомендаціями поділилася знаменита дієтологиня Римма Мойсенко.

Харчування

Спеціалістка просить людей спочатку оцінити власну масу тіла і тільки потім зайнятися зовнішнім виглядом. У період самоізоляції на карантині через коронавірус багато хто міг частіше вживати алкогольні напої і зіпсувати, таким чином, підшлункову залозу і печінку, в зв’язку з чим їм потрібно детоксикація. Любителі жирної провізії збільшили обсяг вуглеводів, тому їм теж необхідно виконати зазначений вище процес.

Дієтологиня назвала продукти харчування, від поїдання яких в даний час слід відмовитися, і потрібні для сприятливої роботи організму зараз. Вона рекомендує не споживати фаст-фуду, заводських млинців, смаженого, жирного і алкогольних напоїв. Замість них відмінно підійдуть для поліпшення і відновлення хорошого здоров’я Римма Мойсенко порадила їсти природну їжу м’ясо (крім червоного), овочі, фрукти, горіхи і ягоди.

У складі одного прийому зобов’язані бути дві частини всіляких овочів і одна частина білка, це дозволить нормально підтримувати лужний рівень. У власний раціон слід додавати салат і пити звичайну чисту воду замість соків і компотів.

Вкрай важливі для відновлення організму фізична активність і хороший сон. Лягати відпочивати необхідно з 23:00, тому як імунна система виконує апгрейд в нічний період. Варто пам’ятати про по позитивний настрій і бадьорість духу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *