Дієтологиня назвала низькокалорійні продукти, які надовго насичують

Огірки, кабачки, варена картопля відносяться до низькокалорійних продуктів, які забезпечують довге насичення, – їх назвала дієтологиня з Іспанії Палома Кінтана.

Яйця

При відсутності непереносимості, протипоказань дієтолог радить вживати певні низькокалорійні продукти незалежно від того, чи потрібно людині худнути або просто підтримувати вагу. Ці продукти приносять багато користі: забезпечують безліччю корисних речовин, сприяють нормалізації ваги.

Один з них – огірки. 100 грамів продукту дають тільки 12 кілокалорій, при цьому він містить антиоксиданти, що захищають клітини організм від руйнівної дії вільних радикалів, багато мінералізованої вологи, захищає від розвитку метаболічного синдрому.

Морква дієтолог з Іспанії назвала хорошим засобом, щоб справлятися з емоційним голодом. Продукт не тільки надовго насичує, але також знижує ризик розвитку раку легенів, молочної залози, товстої кишки.

Яйця є низькокалорійними (70 кілокалорій на 100 грамів), але ефективно насичують. Експертка вважає корисним вживання одного в день.

Крім них дієтологиня назвала помідори, цукіні, кабачки, броколі, варену картоплю.

Коментуючи можливу користь калорійних продуктів, Кінтана помітила, що такими є горіхи, авокадо, оливкова олія, – але вживати їх потрібно помірно. Про це поінформувало видання La Vanguardia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *