Дієтологиня назвала найкорисніший для здоров’я сніданок

Найкраще не починати день з продуктів, в яких містяться перероблені вуглеводи.

Сніданок

Готові пластівці, які нам з таким старанням нав’язує реклама, насправді зовсім не є корисними продуктами. У них міститься велика кількість простих вуглеводів, які ведуть до набору зайвої ваги і шкодять здоров’ю.

Не найкраща ідея починати день з м’ясні перероблених продуктів, таких як сосиски і ковбаса, а також білого хліба, вважає лікар-дієтолог Лідія Іонова. Регулярне вживання сосисок, сардельок і бекону взагалі слід обмежити, оскільки вони провокують розвиток раку.

«У цей список також входять каші швидкого приготування, тобто рафіновані продукти, які пройшли переробку. Крім того, слід уникати промислових соків і газованої води», — сказала Іонова в інтерв’ю ФАН. Не приносить користі і білий хліб, його краще замінити на зерновий.

“Людям також слід відмовитися від манної каші і кускусу, оскільки, по суті, це ті ж самі перероблені вуглеводи”, — пояснює експертка в харчуванні.

Всім цим не корисним продуктам можна знайти альтернативу у вигляді гречаної крупи, коричневого рису або булгуру. А замість бутерброда з ковбасою, краще приготувати страви з запеченого м’яса птиці або риби.

Найкориснішим сніданком, на думку дієтологині, є омлет. Особливо, якщо додати в нього овочі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *