Дієтологиня назвала найбільш непідходящі продукти для сніданку

Відома дієтологиня, автор методу здорових звичок Лідія Іонова назвала одним з найбільш невідповідних продуктів для сніданку готові пластівці. Також фахівчиня рекомендує не вживати вранці деякі інші продукти і напої.

Відмова від сніданку

Відома дієтологиня назвала найбільш невідповідні продукти для вживання за сніданком. Іонова помітила, що якість їжі, що вживається вранці, значно впливає на метаболічні процеси, манеру їсти протягом усього дня, когнітивну діяльність, рівень енергії, емоційний стан людини.

Не всі продукти і страви позитивно відбиваються на здоров’ї людини, підкреслила експертка. Особливо шкідливі на сніданок готові пластівці, вважає Іонова. Даний продукт містить велику кількість простих вуглеводів – це абсолютно не підходящий варіант для ранкового прийому їжі. З’ївши такі пластівці, людина лише доб’ється різкого зростання рівня глюкози в крові з подальшим стрімким падінням, що спровокує занепад тонусу, сонливість і тягу до нової порції вуглеводної їжі. Регулярні скачки глюкози в крові загрожують організму розвитком запальних процесів.

«У список невідповідних продуктів для сніданку також входять каші швидкого приготування, тобто рафіновані продукти, які пройшли переробку. Крім того, слід уникати промислових соків і газованої води», – назвала дієтологиня, пояснивши, що така їжа і напої діють на організм подібно пластівцям.

Крім того, Іонова рекомендує не вживати на сніданок білий хліб і манну кашу – вони теж багаті швидко засвоюваними вуглеводами.

Також шкідливі вранці оброблені м’ясні продукти: сосиски, сардельки, бекон. Лікарка порадила замість них їсти страви з запеченого м’яса птиці або риби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *