Дієтологиня назвала кращі для схуднення продукти на обід і вечерю

Риба, м’ясо і овочі – це продукти, які можуть вважатися кращими для схуднення при вживанні на обід і вечерю. Але крім них є й інші, розповіла лікарка-дієтологиня Олена Кален.

Яйця

Дієтологиня назвала продукти, вживання яких на обід і вечерю сприяє схудненню. Кращими для вживання вдень є риба, птиця, м’ясо, овочі, фрукти, сухофрукти, горіхи, джерела складних вуглеводів, кален.

За словами фахівчині, риба, з’їдена на обід, дасть організму вкрай корисні поліненасичені омега-3 жирні кислоти – речовини, які надають протизапальну дію, поліпшують стан шкіри, стимулюють обмін речовин людини. Що стосується м’яса, його споживання в помірній кількості нормалізує роботу мозку.

Гарнір на обід може складатися з макаронів твердих сортів пшениці.

Також Кален назвала кращі для схуднення продукти на вечерю.

“Увечері найбільш комфортні для шлунка нежирна риба, птиця, м’ясо, овочі, свіжі або тушковані. Крім того, – кисломолочні продукти, яйця”, – розповіла дієтологиня.

Тим, хто мріє про схуднення, медикиня рекомендує приймати їжу тільки при виникненні почуття голоду. Якщо харчуватися збалансовано, така звичка ефективно допомагає знизити вагу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *