Дієтологиня назвала корисні властивості вживання лаванди

Дієтологиня Крістін Кірпатріка з клініки Клівленда в США назвала корисні властивості вживання лаванди. За словами медика, Квіти даної рослини мають приємний смак з нотками цитрусових фруктів.

Лаванда

Лаванда широко використовується для виготовлення парфумерії та косметики, проте мало хто знає, що вона є смачною і корисною харчовою добавкою. Квіти рослини, заварені у вигляді чаю, здатні знизити тиск. Такий відвар надає заспокійливу дію на нервову систему і допомагає боротися з простудними захворюваннями.

Лаванда зменшує стрес, позбавляє від головного болю і безсоння. У ній містяться поліфеноли, що зменшують кількість шкідливих бактерій в шлунково-кишковому тракті. Крім цього дані сполуки покращують травлення. У свою чергу фітонутрієнти, присутні в рослині, мають властивість зміцнювати імунітет і уповільнюють процеси старіння.

При цьому з лавандою слід бути обережними. Її не можна приймати одночасно з заспокійливими препаратами. Також вона заборонена для хлопчиків. Справа в тому, що ця рослина містить в собі жіночі гормони естрогени. Лавандова олія може бути небезпечною для алергіків і вагітних жінок.

Джерело: actualnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *