Дуже корисні доступні продукти, про які ми забуваємо

Деякі дуже корисні і дешеві продукти не користуються популярністю, хоча їх можна ефективно використовувати в здоровому меню.

Морська капуста

Один з таких продуктів – морська капуста. Не всім подобається її смак без добавок, а салати з нею так і тягне заправити майонезом. Але насправді є безліч рецептів з морською капустою. Наприклад, її можна додавати в суп і поєднувати зі свіжими овочами. Морська капуста-багате джерело йоду, цінного і рідкісного мікроелемента, а також інших корисних речовин.

Варто звернути увагу на м’ясні субпродукти, наприклад, яловичу і курячу печінку. У печінці дуже багато заліза і вітамінів групи В. Правда, жирів теж предостатньо, тому готувати печінку краще з мінімальним додаванням жиру. Вам можуть припасти до смаку і інші субпродукти. Наприклад, з ліверу можна робити дуже корисні котлетки.

Сочевиця є чемпіоном за вмістом білка серед бобових. Ці дрібні боби часто забувають, віддаючи перевагу іншим. Тим часом, сочевиця поєднується з дуже багатьма продуктами, будучи прекрасним гарніром або інгредієнтом для страви.

Особливою популярністю не користується минтай – ця найдоступніша риба багатьом вже приїлася, а варіантів в магазинах дуже багато. Минтай містить багато білка і корисні жири, а також має багатий вітамінно-мінеральний склад, але при цьому калорійність у риби низька. Приготувати минтай можна безліччю різних способів, а на гарнір подати буквально що завгодно – він прекрасно поєднується зі свіжими, тушкованими і смаженими овочами, рисом, картоплею, кускусом, зеленню.

У томатній пасті міститься дуже багато лікопіну – цей протираковий антиоксидант міститься в помідорах і при термічній обробці його кількість збільшується. Томатну пасту і томатний соус можна просто і швидко приготувати вдома. Будуть потрібні ваші улюблені помідори, спеції, сіль і трохи води. Для ніжної консистенції потрібно зняти з томатів шкірку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *