Дуже багаті білком продукти, які потрібно їсти на сніданок

Правильний сніданок вважається ключем до успішного схуднення за умови, що містить достатньо білка. Існує ряд продуктів, які дуже багаті білком, – їх вживання під час першого за день прийому їжі допомагає стати стрункішим.

сир

Насичений білком сніданок спонукає мозок забути про голод протягом усього дня. Згідно з дослідженням вчених Університету штату Міссурі, такий сніданок різко збільшує відчуття насичення і одночасно приглушує діяльність центру задоволення в головному мозку, чия активність будить сильне відчуття голоду.

Щоб успішно схуднути, включайте в свої сніданки продукти, дуже багаті білком, – за його змістом вони не поступаються курячим яйцям.

Тунець. Вживати його часто не рекомендується через схильність накопичувати ртуть, але іноді цілком можна собі дозволити. Тунець відноситься до тих дарів моря, які, крім білка, особливо багаті жирними поліненасиченими омега-3 кислотами, вкрай корисними для роботи серця, судин, мозку.

Арахіс. 30 грамів продукту дають приблизно 10 відсотків добової норми білка. Крім того, це джерело цінних для організму фолієвої кислоти і вітаміну Е.

Йогурт. Головна умова: він повинен бути натуральним. Порція грецького йогурту може містити до 17 грамів білка – це дуже вагома доза.

Сир. Багатий білком, він відноситься до жирних продуктів, але медики констатують: при помірному вживанні продукт прискорює обмін речовин, що обумовлено дією його молочнокислих бактерій, благотворно впливають на мікрофлору органів ШКТ. Їжте твердий сир: його кислоти перешкоджають виникненню ракових клітин в організмі.

Гарбузове насіння. Одні з кращих борців з невгамовним апетитом. Містять, крім харчових білків, залізо, що допомагає зберігати високий рівень енергії і захищає від голодних спазмів, що змушують накидатися на все шкідливе.

Тофу. Продукт містить всі дев’ять незамінних амінокислот, його білок допомагає знизити рівень “поганого” холестерину (ЛПНЩ). Також він наповнений магнієм, міддю, цинком, вітаміном B1.

Вівсянка. 100 грамів вівса дають 10 грамів білка. При цьому продукт, насичений клітковиною, допомагає нормалізувати рівень цукру в крові, що важливо для схуднення і захисту від набору жиру.

Кисломолочний сир. Як постачальник білка кисломолочний сир – більш «серйозний» продукт, ніж молоко: 100 грамів можуть дати організму 13 грамів білка. Дослідження показують, що взаємодія міститься в ньому кальцію з незамінними амінокислотами інтенсивно впливає на жировий обмін клітин і окислення жирів, що сприяє зменшенню жирового шару.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *