Доступна спеція знижує ризик ранньої смерті і раку кишечника

Збільшити очікувану тривалість життя, одночасно знизивши ризик виникнення раку кишечника можна, якщо почати регулярно вживати імбир, – про це заявили представники Національної служби охорони Здоров’я Великобританії (NHS).

Імбир

Універсальним ключем до того, щоб жити довше, може стати здорове, збалансоване харчування, що включає не менше п’яти порцій фруктів і овочів щодня, а також регулярні фізичні вправи.

Але додатково британські медики з NHS констатують: “внесення невеликих змін в раціон також допомагає збільшити тривалість життя. Ви могли б досягти цього, регулярно вживаючи імбир”.

Виданню Express Health вони розповіли, що включення імбиру в раціон харчування є одним з кращих способів запобігти ранній смерті, яка пов’язана із захворюванням колоректальним раком.

“Імбир є доступною спецією, яка ефективно поліпшує здоров’я кишечника завдяки своїй здатності інгібувати запалення товстої кишки, що сприяє формуванню поліпів і пухлин”, – відзначають медпрацівники.

За словами відомих британських експертів в області дієтології Джульєтти Келлоу і Сари Брюер, Спеція також може допомагає уникнути інших проблем з кишечником. Так, імбир стимулює вироблення бере участь в травленні жовчі, знімає дискомфорт в шлунку і допомагає від нудоти, сприяє регулярній безпроблемній дефекації, покращуючи транзит через травний тракт. До того ж він допомагає розбити і розсіяти кишковий газ, захищаючи від здуття живота, болів.

Ще однією перевагою імбиру, важливою для гарної якості життя, є його сильна протизапальна дія, здатна бути цілющою при артриті. Прийом спеції зменшує біль, відчутно знижує ризик інвалідності у людей з остеоартритом.

«В цілому додавання в раціон харчування більше гострої їжі забезпечує певний захист від ранньої смерті. Чому вона сприяє довголіттю, не зовсім зрозуміло, але вченими встановлено: у любителів гострої, пряної їжі ймовірність передчасної смерті на 14 відсотків нижча», – резюмували фахівці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *