Домашні засоби від пітливості ніг

Якщо у вас хороше взуття, а ноги все одно немилосердно пітніють, потрібно обговорити це з лікарем. А поки ви збираєтеся, ми запропонуємо кілька простих способів вплинути на цю напасть.

Ноги

Порада №1. Содова ванночка з олією чайного дерева добре допомагає при сильній пітливості ніг. Сода нормалізує РН і очистить проходи потових залоз від патогенної мікрофлори, а ефірна олія розм’якшить грубу шкіру ступень і додасть ногам приємний аромат.

Для приготування ванночки додайте три столові ложки соди в два літри теплої води і додайте туди кілька крапель ефірної олії. Вода повинна бути такої температури, щоб не обпалювати ноги, але і не повинна бути занадто холодною. Помістіть в ванночку свої ступні і посидьте так півгодини. На наступний день повторіть процедуру. Пам’ятайте, що домашні засоби не володіють потужним ефектом, і призводять до відчутних результатів тільки при регулярному використанні. Процедуру бажано повторювати протягом місяця.

Порада № 2. Ванночка з трав’яним збором. Для приготування знадобляться ромашка, шавлія, подорожник і липа. Візьміть по три столові ложки кожної трави, залийте літром окропу і дайте настоятися 15 хвилин. Після цього процідіть отриманий настій, додайте в ванночку з теплою водою. Води повинно бути стільки, щоб ступні ховалися повністю. Ноги тримати у воді не менше півгодини. Приймати щодня.

І все-таки пам’ятайте, що підвищена пітливість ніг може бути ознакою серйозного захворювання. Зверніться до лікаря!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *