Для тих, кому за 40: які напої омолодять будь-яку жінку?

Багато людей хочуть залишатися красивими, стрункими і молодими. Зберегти молодість можна за допомогою харчування. Якщо включити в свій раціон правильні напої, то домогтися бажаного результату не складе ніяких труднощів.

Пити чай

Чай з листя малини

Чай саме з листя малини, а не з малиновим варенням. Це важливе уточнення, яке допоможе жінці омолодитися. Такий напій має неповторний смак. А по-друге, чай з листям малини не позначиться на обсягах, не додасть зайвої ваги. Його можна застосовувати при гінекологічних та урологічних проблемах.

У складі листя малини, які можна застосовувати при приготуванні чаю, є магній, калій і залізо. Завдяки їм можна заспокоїти ниючі судини ніг, зміцнити м’язові тканини репродуктивних органів, позбутися від нудоти і «припливів». За рахунок високого вмісту танінів знижуються запальні процеси. І найважливіше: такий напій стимулює вироблення естрогену.

Рецепт: одна чайна ложка листя малини заливається склянкою води, доводиться до кипіння. Настоювати потрібно протягом 15-20 хвилин. Потім рідину необхідно процідити через сито. Подавати напій з медом або парою сушених ягід.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *