Десять чудових продуктів молодості для харчування після 40 років

Ці продукти мають в своєму складі речовини з омолоджуючим ефектом. У раціоні жінок після 40 років вони виявляться як не можна до речі.

Стручкова фасоля

Авокадо. У його плодах міститься високий рівень вітаміну E і антиоксидантів, що поліпшують стан шкіри і волосся. Також в авокадо присутня фолієва кислота, що стимулює регенерацію клітин шкіри.

Броколі. Чудове джерело антиоксидантів (вітаміну С і бета-каротину), що забезпечують хороший вид шкіри, нігтів і волосся.

Кориця. Додавайте її в ранкову кашу або напої – така добавка допомагає підтримувати почуття енергії.

Темний шоколад. Шоколад, в якому не менше 70% какао, покращує травлення, забезпечує шкірі гарний колір, а волоссю блиск.

Виноград і червона капуста. Плоди фіолетового кольору забезпечують організм поліфенолами, одним з ефектів яких є запобігання зморшок.

Квасоля. Квасоля містить величезну кількість білка, незамінного компонента будь-якої “дієти молодості”. Крім того, бобові нормалізують гормональний фон і збільшують рівень заліза в крові.

Часник. Завдяки його вживанню поліпшується циркуляцію крові, що допомагає організму швидше вимивати токсини і робить менш вираженим целюліт.

Дика спаржа. Ще один продукт для боротьби з проявом целюліту. Спаржа стимулює кровообіг і прискорює процес виведення з організму токсинів, які призводять до виникнення целюліту.

Молоко. Чим ближче до 50 років, тим активніше йде на спад м’язова маса. Регулярне вживання молока уповільнює цей неприємний, асоційований зі старінням процес.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *