Дерматолог: які продукти прискорюють в’янення шкіри

Лікар-дерматовенеролог Людмила Смирнова в ефірі програми “Про найголовніше” детально розповіла, які продукти прискорюють старіння шкіри. Гостею передачі стала Анастасія Волочкова.

Краса

– В першу чергу, це цукор. Різко виключати з раціону цукор не можна, але обмежити необхідно. Полісахариди накопичуються в шкірі (відбувається процес гликирования) і негативно позначаються на колагені, який відповідає за будову шкіри. Він показує наш вік. Щоб затримати процес розпушення колагенових волокон, потрібно обмежити вживання цукру, – відповіла медик.

Також на шкіру негативно впливають магазинні хлібобулочні продукти, що містять велику кількість ненасичених жирів і глютен.

– Це не означає, що їх зовсім треба виключати, але все повинно бути в міру. Якщо люди їдять багато вуглеводів, у них з’являються проблеми із зайвою вагою. Необхідно виключити і маргарин, – сказала Смирнова.

Шкіра “не любить” жирне і смажене м’ясо, сосиски і копчену ковбасу. І, звичайно, дуже шкідливий ультрафіолет.

А ось спеції добре на неї впливають: кардамон, гвоздика, кориця, аніс, куркума є «прекрасними антиоксидантами».

– Останнім часом доведено, що вони володіють антиканцерогенними властивостями. Шкідливими спеціями у великій кількості є гострі, – зазначила фахівець.

Волочкова, в свою чергу, розповіла, що любить яйця, вегетаріанські гострі супи і зелений салат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *