Дерматолог назвала дві головні причини випадіння волосся

Випадання волосся – одна з найпоширеніших проблем, яка турбує багатьох людей. Примітний і той факт, що причин, за якими волосяний покрив поступово рідшає, може бути багато, однак, як стверджує російський трихолог і дерматолог Тетяна Єгорова, в їх числі особливо виділяються дві найголовніші.

випадання волосся

За твердженням досвідченого медика, перш за все, волосся рідшає через постійний стрес. Емоційні потрясіння є однією з найпоширеніших причин облисіння в останні роки, особливо на тлі масових переживань через пандемію коронавірусу. При цьому Єгорова додає, що проявляються наслідки перенесеного стресу не відразу. Але якщо через пару місяців після чергової емоційної струсу почали випадати волосся, саме час звернутися за допомогою до кваліфікованого трихолога, який допоможе підібрати відповідні вітаміни і мезотерапію.

Ще один важливий фактор, який часто стає причиною втрати волосся – дефіцит заліза в організмі. Свідчити про наявність цієї проблеми може відчуття млявості, підвищеної стомлюваності і дзвону у вухах. Тому, підкреслює Єгорова, якщо випадання волосся не викликано стресом, слід перш за все перевірити організм на рівень заліза.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *