Два продукти для мозку, які врятують від деменції

Вчені з’ясували, що регулярне вживання двох продуктів допомагає зберегти ясний розум до глибокої старості.

Їжа для мозку

Американські та іспанські вчені завершили десятирічне дослідження. Вони роками спостерігали за людьми з різним раціоном і прийшли до висновку, що оливкова олія і риба – кращі продукти для роботи мозку. Результати цього дослідження опубліковані в науковому журналі Асоціації Альцгеймера.

У дослідженні брали участь дві групи людей. Одна з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера, друга без неї. Всі вели щоденник дієти і періодично тестувалися на когнітивні функції.

З’ясувалося, що ті, хто дотримувався середземноморської дієти, довше зберігали розумові функції в порівнянні з тими, хто харчувався інакше. Причому це залежність не була пов’язана з тим, до якої групи людина ставилася.

Далі вчені стали стежити за тим, як діє на мозок основні елементи дієти: овочі і фрукти, цільнозернові продукти, горіхи і бобові, оливкова олія і риба. У підсумку був зроблений висновок про те, що кращі показники були у тих, хто їв багато риби і оливкової олії. Такі ж показники були і людей зі схильністю до хвороби.

Як з’ясувалося, у них на 19 відсотків менше розвивалися ознаки цього захворювання, що можна порівняти з терапією лікарськими препаратами. Тобто, всього два продукти допоможуть зберегти когнітивні функції до глибокої старості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *