Два кращі продукти для зниження рівня холестерину

Відомо, що підвищений рівень холестерину збільшує ризик серцево-судинних патологій. Як стверджують фахівці Національної служби охорони здоров’я Великобританії, мигдаль і риба лососевих порід дають виражений ефект, якщо потрібно знизити рівень холестерину.

Жирна риба

Вживання 20-170 грамів мигдалю в день дозволяє зменшити вміст ліпідів в крові за 4-16 тижнів.

– Хоча не зовсім ясно, як саме він це робить. Імовірно, гіполіпідемічними властивостями володіють його компоненти – волокна, флавоноїди, ненасичені жири – відзначили експерти.

Риба сімейства лососевих багата омега-3 жирними кислотами, які вважаються одним з найбільш корисних видів жирів. Регулярне вживання, наприклад, сьомги покращує показники вмісту ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ) в крові або «хорошого» холестерину.

За словами медиків, ЛПВЩ “буквально змітає жирові відкладення зі стінок артерії, запобігаючи розвитку атеросклерозу”. Для цього необхідно вживати мінімум дві порції риби в тиждень.

Як зазначалося на конференції фахівців Американської асоціації серця, вживання кунжуту сприяє нормалізації артеріального тиску і рівня холестерину в крові.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *