Груші – одні з кращих літніх фруктів для схуднення

Груші допомагають швидко насититися, їх вживання ефективне для скидання зайвої ваги. Крім ефекту схуднення звичка їсти груші дає захист від розвитку цілого ряду недуг, включаючи гіпертонію.

Груша

Ці літні фрукти низькокалорійні і до того ж дуже багаті клітковиною, що робить їх одними з кращих для скидання ваги. Дослідження, що проводилося в США вченими з Університету Луїзіани, показало: люди, які періодично їли груші, на 35% рідше стикалися з безконтрольним набором кілограмів.

Дуже корисним виявилося вживання груш в плані схуднення для жінок. За даними американських дослідників, жінки, що вживали по дві груші в день, позбулися 2,5-3,5 см в талії протягом двох місяців.

Груші містять такі мікроелементи, як клітковина (одна середня груша забезпечує 24% добової потреби в харчових волокнах), калій, пектини різної типології – дані речовини сприяють активації метаболічних процесів і спалювання калорій. Даний фрукт допомагає людині протягом довгого часу зберігати відчуття насичення. Дієтологи вважають, що вживання груш нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також печінки і нирок. Любителі груш в цілому схильні до здорового харчування, вони вживають менше продуктів, насичених цукром і жирами.

Крім того, розповіли медики, плоди груш слід вживати для підтримки повноцінної роботи серцевого м’яза, оскільки вони достатньо добре насичують організм калієм. Груші покращують захист організму від виникнення гіпертонії, діабету та остеопорозу.

Однак слід знати, що груші не рекомендуються людям, які мають в своєму анамнезі цукровий діабет. Крім того, їх вживання може спровокувати погіршення самопочуття у людей з синдромом роздратованого кишечника і частими діареями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *