Газета Sözcü розповіла про невідомі властивості гарячого шоколаду

Турецька газета Sözcü розповіла про невідому користь гарячого шоколаду. Виявилося, що цей напій зміцнює імунітет людини, а ще допомагає боротися з депресією і зайвою вагою.

шоколад з корицею

Автори публікації стверджують, що гарячий шоколад є справжнім джерелом здоров’я, оскільки має масу корисних властивостей, які мало кому відомі. Цей напій підтримує роботу імунної системи і прекрасно бореться з депресією. У шоколаді міститься “гормон гарного настрою” серотонін, який допомагає впоратися з будь-якими проблемами. До того ж він має легку знеболюючу дію.

Ще однією корисною властивістю гарячого шоколаду є його здатність боротися з раком. Даний напій містить флаваноли, які оберігають клітини від окислення. Ці речовини використовуються для терапії онкології. Вони мають антиоксидантні властивості, які нейтралізують вільні радикали кисню, що викликають запалення і навіть рак.

Крім цього гарячий шоколад сприяє зниженню ваги. Даний напій дієтологи рекомендують використовувати замість звичайного шоколаду, але без додавання цукру.

Ще одна маловідома властивість рідкого шоколаду – він запобігає карієсу. Правда, пити його потрібно теж без додавання цукру. Справа в тому, що какао містить теобромін, який має антибактеріальну дію і зміцнює зубну емаль.

Крім цього гарячий шоколад прекрасно впливає на шкіру. Він захищає покрив від впливу ультрафіолетових променів, зменшує загрозу обгорання, зволожує і запобігає появі зморшок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *