Від яких продуктів краще відмовитися після 40 років

Після 40 років обмін речовин в організмі істотно сповільнюється, а ймовірність виникнення хвороб зростає в рази. Відповідно, від деяких небезпечних продуктів, які можна було вживати в молодості, потрібно відмовитися. Відразу ж необхідно мінімізувати надходження в організм простих вуглеводів, оскільки вони провокують різкий стрибок цукру в крові.

Маргарин

Молочні продукти необхідно вживати в будь-якому віці. Вони допомагають зберегти скелет, завдяки великому вмісту кальцію. Однак після 40 необхідно обмежити надходження молочних жирів. Це означає, що краще перестати вживати занадто жирні молочні продукти, на зразок сметани. Небезпека молочних жирів полягає в підвищенні холестерину.

Варто пам’ятати, що в більш зрілому віці потрібно особливу увагу приділяти здоров’ю ротової порожнини. Проблеми з зубами може викликати вживання газованої води. Причому неважливо, дієтична це газована вода чи ні. Кисле середовище газованих напоїв і води провокує виникнення карієсу.

Існує продукт, який небезпечний навіть для молодих людей, тому в зрілому віці про його вживанні необхідно забути. Це маргарин. Його небезпека полягає в утриманні трансжирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *