Від вірусів може захистити простий і недорогий продукт

Ліки від COVID-19 ще не винайшли, але підвищити свій імунітет, щоб звести до мінімуму небезпеку зараження, можна цілком.

COVID-19

В умовах пандемії коронавірусу, привільно гуляє по Європі, медики радять впритул зайнятися зміцненням свого імунітету, щоб захистити або звести до мінімуму ризик зараження. Для цього слід вживати в їжу корисні продукти, і на першому місці серед них знаходиться морська капуста.

Доктор медичних наук Михайло Гінзбург пояснив, що ламінарія не втрачає своїх корисних властивостей при будь-якому способі приготування. Тому її можна їсти солону, консервовану або у вигляді чіпсів.

У всіх станах вона активно стимулює антибактеріальний і противірусний ефекти. Єдина умова, – вживати ламінарію в їжу слід регулярно не рідше декількох разів на тиждень.

Морською капустою можна замінювати або доповнювати звичний салат, поєднуючи її з іншими продуктами, наприклад, з морквою або буряком. Корисно і смачно використовувати ламінарію в якості закуски до основної страви – картоплі або м’яса. Є в морській капусті і ще одна корисна властивість, rрім зміцнення імунітету і захисту від вірусів.

– Водорості містять багато йоду. При його дефіциті виникає ризик розвитку гіпотиреозу – стану, який може розвиватися при захворюваннях щитовидної залози. Ранні його симптоми протікають під маскою хронічної втоми, в якій ми всі буваємо, – пояснив Михайло Гінзбург.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *