«Віагра»: як працює ця таблетка і чи варто її приймати

Насправді “Віагра” – це торгова назва оригінального препарату, а самі ліки називаються силденафіл. Розповідаємо все, що потрібно про нього знати.

Підвищення потягу

Препарат ефективний?

Так, але не завжди і не для всіх: в клінічних випробуваннях він поліпшив ерекцію у 71% чоловіків в порівнянні з 18% в групі плацебо.

Як працює цей засіб?

Силденафіл розслабляє м’язи, судини і підсилює приплив крові до пеніса. Завдяки цьому підтримується ерекція. Препарат не лікує саму причину дисфункції, він просто допомагає впоратися з наслідками.

І так, він не збільшує сексуальне бажання. Якщо у вас немає потягу до партнера, ліки не спрацюють.

Це безпечно?

Так, якщо слідувати інструкції і попередньо проконсультуватися з лікарем. У препарату повно неочевидних протипоказань: наприклад, віагру не можна приймати чоловікам, які починають задихатися підйомі по сходах.

А передозування може викликати сліпоту, серцевий напад і болісно тривалу ерекцію, яка іноді призводить до розвитку гангрени з подальшою ампутацією члена.

Які у нього побічні ефекти?

Ось найпоширеніші:

  • головний біль (15,8%);
  • раптове почервоніння обличчя і шиї (10,5%);
  • відсутність нюху (5,5%) і почервоніння порожнини носа (4,2%).

Зустрічаються також запаморочення, печія, нетравлення і біль при сечовипусканні. Але всі ці симптоми зазвичай проявляються слабо, а проходять швидко.

Припиніть прийом препарату і терміново зверніться за медичною допомогою, якщо у вас з’явилися серйозні побічні ефекти: біль у грудях, раптове погіршення зору, утруднене дихання, хрипи, набряк обличчя, судоми або втрата свідомості.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *