Вчені розповіли, які хвороби з’являються через недоліковані зуби

Багато людей терплять зубний біль, якщо він не сильний і звертаються до стоматолога тільки в крайньому випадку, але це може бути небезпечним для здоров’я. Фахівці розповіли, які хвороби з’являються через недоліковані зуби, перерахувавши дуже серйозні недуги.

Зуб

Через нездорову посмішку людина може заразитися ангіною. Інфекція зберігається в піднебінних мигдалинах і постійно впливає на організм, не дозволяючи хворому повністю позбутися від захворювання. Якщо ротова порожнина уражена стрептококами, це призводить до хвороб нирок, таких, як гломерулонефрит і пієлонефрит.

Патогени потрапляють через уражені ділянки в організм, надаючи негативну дію на органи. Якщо в порожнині рота є хворі ділянки, які людина не хоче навантажувати пережовуванням їжі або відсутні деякі зуби – це обов’язково позначиться на роботі шлунка, так як їжа в нього надходить недостатньо пережованою.

Маються серйозні наслідки і для серцево-судинної системи, якщо пацієнт страждає хронічним парадонтитом, ризик інфаркту або ішемічної хвороби серця зростає вдвічі.

Впливають недоліковані зуби і на зовнішній вигляд. Бактерії із запалених ділянок потрапляють в кров, а також в ШКТ. В результаті через різних нездужань колір шкіри набуває хворобливий відтінок.

При запаленні трійкового нерва розвиваються мігрені, здатні перерости в хронічні. Крім того вченими встановлено, чим менше у людини залишається зубів після 65 років, тим гірша її пам’ять. Фахівці також пов’язують хворобу Альцгеймера з бактерією, що виникає при запаленні ясен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *