Вчені розповіли про корисні властивості салату латук

Вчені розповіли про вплив салату латук на весь організм. Він має багато властивостей для полегшення хвороб, від заспокоєння до пом’якшення кашлю при ГРЗ.

Салат

В салаті латук міститься багато вітамінів і мікроелементів, які приносять значну користь для здоров’я. Ця рослина впливає на весь організм. Вітамін А, який міститься в ньому благотворно діє на гостроту зору і уповільнює процеси старіння шкіри. Калій допомагає нормалізувати роботу серцевого м’яза. Вітаміни групи В сприяють здоров’ю шкіри, захищають від ознак старіння і нормалізують роботу нервової системи.

За допомогою цієї рослини можна полегшити стан при захворюванні ГРЗ і грипом. Салат латук має відхаркувальну дію, що дозволяє впоратися з кашлем. З допомогою рослини можна знімати шкірні почервоніння, а фолієва кислота в листі корисна для підтримки імунітету. У соку салату латук є особлива речовина — алкалоїд лактуцин, яке є натуральним заспокійливим засобом.

При хронічних коліті і ентероколіті, сечокам’яної хвороби, подагрі, астмі, туберкульозі властивості рослини можуть стати небезпечними для здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *