Вчені підрахували, наскільки ефективний домашній карантин для захисту від зараження коронавірусом

Згідно з підрахунками вчених з індійської ради медичних досліджень( ICMR), домашній карантин є дуже ефективним заходом для захисту від зараження коронавірусом – завдяки йому ризик зараження коронавірусом знижується на 62%.

Маска

Наукові фахівці з ICMR представили висновок, згідно з яким домашній карантин людей з симптомами коронавірусу може знизити загальну очікувану кількість випадків зараження на 62%, а максимальне число випадків – на 89%.

Для своїх розрахунків дослідники використовували просту математичну модель передачі інфекційних захворювань. Мета їх роботи полягала в тому, щоб з’ясувати, чи можливо запобігти або відстрочити локальні спалахи COVID-19 за допомогою обмежень на закордонні поїздки, а якщо вірус вже почав передаватися всередині країни, то наскільки ефективним для його стримування може стати введення домашнього карантину для людей з симптомами.

В результаті фахівці прийшли до висновку, що практика карантину може зробити істотний вплив на епідеміологічну картину в регіоні.

“Ми виявили, що суворе дотримання заходів соціального дистанціювання, зокрема, домашнього карантину, у високій мірі ефективно скорочує швидкість передачі вірусу і загальну статистику зараження”, – поділилися дослідники.

Також їх підрахунки говорять про те, що скринінг людей, які в’їжджають в країну, в якій ще не спостерігається спалаху коронавірусу, може затримати його появу в ній на термін до трьох тижнів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *