Вчені пояснили, чому фізичні вправі підвищують імунітет

Медичні експерти та вчені, що займаються фізичними вправами, представили нову пораду, яка допоможе професіоналам у галузі охорони здоров’я просувати вправи як спосіб підвищення імунітету.

Фізичні навантаження

Надаючи докази того, як разові і регулярні заняття вправами можуть змусити імунну систему працювати більш ефективно, керівництво пояснює, як вправи можуть підтримати імунну систему в боротьбі з поширеними інфекціями і знизити ризик різних захворювань. Зниження активності впливає на імунну систему людей, тому дуже важливо, донести поради, які допоможуть людям підтримувати їх здатність боротися з інфекціями за допомогою відповідних рівнів фізичної активності

Доктор Алекс Уедлі з Університету Бірмінгема каже:

“Головне-продовжувати рухатися. Чим більше ми рухаємося, тим більше рухаються наші імунні клітини. Активність і фізичні вправи змушують імунні клітини циркулювати по тілу і виявляти проблеми, такі як як віруси. Чим ми фізично здоровіші, тим сильнішою буде наша імунна відповідь проти коронавірусу SARS-CoV-2”.

Доктор Сем Лукас, який брав участь у роботі в університеті Бірмінгема, додає:

«Ми могли б бути на початку серії довгострокових змін у нашому способі життя, тому має абсолютний сенс вбудувати вправи і звички, які збережуть наше здоров’я в цілому і потенційно зменшать тяжкість симптомів COVID-19, якщо ми інфіковані».

Королівський коледж медсестер Великобританії (RCN) і Королівський коледж лікарів загальної практики (RCGP) схвалили цю раду і просувають його серед своїх членів.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *